Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obóz tenisowy dla 10latka na wakacje?
Zastanawiamy się już powoli nad tym, co w tym roku zorganizować dziecku na wakacje i pomyśleliśmy, że fajną opcją byłby jakiś wyjazd o charakterze sportowym - jakaś kolonia czy coś w tym stylu.
Może obóz tenisowy, pływacki czy piłkarski.
Chcemy, żeby to była niespodzianka, dlatego jestem ciekawa, jak wasze dzieciaki wspominają takie obozy i jakie miejsca możecie polecić, żeby zapisać dziecko na taki wyjazd?
Uważam, że to świetny pomysł, tym bardziej, że w tym mieście działa chociażby szkoła tenisa w Krakowie dla dzieci (i nie tylko).
Organizują też oczywiście obozy tenisowe w czasie wakacji i jest to fajny sposób na to, żeby połączyć wypoczynek z aktywnością, a także okazja do poznania nowych osób.
Tu jest link do tej szkoły: http://www.teniskrakow.pl/ - znajdziesz tam więcej dokładnych informacji, a w galerii zobaczysz sobie jak to wszystko wygląda.
kurcze, fajnie by było na taki obóz dziecko posłać, w domu trochę spokoju, a dla dziecka frajda
chyba wolałabym wysłać dziecko na jakieś lżejsze kolonie czy półkolonie,
bo obóz to wg mnie już dla dzieci lepiej sobie radzących
Może i tak, ale są też z tego co wiem różne półkolonie robione w stylu obozowymSmile
Tak czy inaczej każda z takich opcja jest dobra - dziecko uczy się współpracy z innymi, socjalizuje się środowiskowo, a my mamy trochę spokoju w domu z szansą, że wróci bardziej wysportowane i nie
będzie wciąż siedzieć w sieciSmile Ha.
Podpowiem: http://www.dat.edu.pl/polkolonie/ z Warszawy - ok organizator i dla warszawiaków zawsze to dziecko "na miejscu".

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum: tak mieszkam! Dom, wnętrza, aranżacje

Forum przeznaczone dla tych, którzy lubią rozmawiać o wnętrzach, aranżacji, meblach i nie tylko

Tam dom Twój, gdzie serce Twoje.

User Links

Od nas

• Życzymy przyjemnego rozmawiania :)
  • Wszystko wokół domu.