Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki alarm do małego domu?
Jaki alarm najlepiej wybrać do małego domu?
Taki podstawowy, żeby działał ale nie kosztował fortuny
U mnie sąsiedzi zainstalowali sobie jakiś podstawowy, który wył po każdym otwarciu drzwi. Wszyscy tak się do tego przyzwyczaili, że nie reagowali już i pewnie jakby się do nich włamano, to też nie zwróciło by to mojej uwagi, mimo że mieszkam na przeciwko ze względu na to właśnie wycie, bo ile razy można lecieć do drzwi.
Dlatego uważam, że jak alarm to porządny i bez skąpstwa.
Szafa - to beznadziejny taki alarm, rzeczywiścieSmile
Ja bym postawiła na bank na dobry videodomofon - żeby było od razu widać bez podchodzenia do drzwi kto przed nimi jest (wiem, że takie instalacje normalnie robią elektrycy, w Wawie np http://doswiadczonyelektryk.pl/ , więc to nie jest jakiś szczególny problem ze znalezieniem fachowca), a do ogrodu to zamiast alarmu 2 duże psy i włala - nic sie nie prześlizgnieSmile
A tak chciałam spytac przy okazji, jak wygląda prądożerność takiego alarmu,
bo on chyba jest na stałym czuwaniu, tak?
Czy jeśli na ten moment płacę za prąd dość sporo to taki alarm podroży koszty? Czy bez przesady? Wiem, że cena energii elektrycznej jest do dyskusji, bo zawsze można zmienić operatora, ale jeśli stawka przy alarmie miałaby mega podskoczyć, to raczej wolałabym nie ryzykowac.
Ktoś coś wie?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum: tak mieszkam! Dom, wnętrza, aranżacje

Forum przeznaczone dla tych, którzy lubią rozmawiać o wnętrzach, aranżacji, meblach i nie tylko

Tam dom Twój, gdzie serce Twoje.

User Links

Od nas

• Życzymy przyjemnego rozmawiania :)
  • Wszystko wokół domu.