Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie zabiegi na twarz - np w spa warto wykorzystać?
Jakie zabiegi na twarz - np w spa warto wykorzystać?
żeby trochę skórę postawić do pionu?
Oj, gdybym miała akurat czas na weekend w spa, to pewnie wykorzystałabym wszystkie pakiety kosmetyczne
na twarz, jakie mieliby w ofercieSmile Np tu: http://www.starydziwnow.pl/wellness-spa/...ja-twarzy/
Wiesz, ja pracuję tyle, że czasem nie wiem gdzie mam ręce i gdzie nogi, o twarzy nie wspomnę, więc zaróno kosmetyczne bajery jak i masaż twarzy, peeling itp wpływają na mnie bosko.

A Ty w ogóle byłaś kiedyś na takich zabiegach?
Ja przede wszystkim lubię peelingi z takich zabiegów w salonach kosmetycznych, czy spa.
Po peelingu widzę, jak szybko stan skóry sie poprawia i potem np makijaż nakładasz o niebo łatwiej, mniej jest porowatości, i martwego naskórka, który źle wygląda.
W Puderku - dobra drogeria internetowa można sobie potem sprawić kosmetyki lepszej jakości czy akcesoria do make upu bez wyrzutów sumienia, że się zmarnują, bo cera zapryszczona i trzeba grubej warstwy używaćSmile
Ja mam problemy z przebarwieniami.
Podobno kwasy owocowe dobrze na to działają, ale zanim się na to zdecyduję, myślałam o tym, żeby jakoś spróbować domowych sposobów...
Może wypróbuj takie specyfiki na przebarwienia dostępne w aptekach.
Mam na myśli chociażby taki krem do cery naczynkowej i inne kosmetyki w tym stylu.
Jest tego trochę do wyboru i pojawiają się opinie, że to faktycznie działa, bo rozjaśnia te przebarwienia, które już są i zapobiegają powstawaniu kolejnych.
No to niezłe macie wymagania Smile
A ja się cieszę jak mogę sobie kupić nowy kosmetyk do makijażu...
Ostatnio dorwałam się do rozświetlaczy. Tutaj jest coś takiego: http://puderek.com.pl/bronzery-i-rozswie...ghter.html
Myślicie, że taki rozświetlacz sprawdzi się w codziennym makijażu?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Forum: tak mieszkam! Dom, wnętrza, aranżacje

Forum przeznaczone dla tych, którzy lubią rozmawiać o wnętrzach, aranżacji, meblach i nie tylko

Tam dom Twój, gdzie serce Twoje.

User Links

Od nas

• Życzymy przyjemnego rozmawiania :)
  • Wszystko wokół domu.